Mūsų produkcijos asortimentas – unikalus

Mes užsiimame specialiosios paskirties plieno gamyba. Swiss Steel Group gamina visapusę produkciją, kurią sudaro įrankių plienas, nerūdijančiojo plieno ilgieji gaminiai ir aukščiausios kokybės konstrukcinis (legiruotasis ir nelegiruotasis) plienas, pritaikytas naudoti ten, kur taikomi ypatingi reikalavimai. Minėtą produkciją sudaro įvairios sudėties, markių ir matmenų gaminiai, įskaitant pagamintus pagal užsakymą parengtus naudoti komponentus.


Siūlome įsigyti įrankių plieno, konstrukcinio, nerūdijančiojo plieno, atsparaus rūgštims ir karščiui plieno, o taip pat – šviesiojo ir specialiosios paskirties plieno.
Mūsų plieno produkcija pagal cheminę sudėtį skirstoma į įvairiausias paprastąsias ir specialiąsias markes, be to, turime markių, kurias specialiai sukūrėme kai kuriems klientams. Įvairių tipų gaminiai gali būti nuo 13 mikronų iki 1 metro skersmens. Ruošinių svoris gali siekti 40 tonų. Į mūsų produkcijos asortimentą taip pat įeina didelė baigiamųjų operacijų įvairovė: tam tikros kokybės paviršiaus apdirbimas, specialus įpakavimas ir net parengti naudoti komponentai.

Mūsų katalogas yra ypač išsamus ir smulkiau išdėstytas tolesniuose skirsniuose.

 

Swiss Steel Group Stainless Steel Solutions Brochure

Swiss Steel Group Plati įrankių plieno sprendimų įvairovė

» Swiss Steel Group Plati inžinerinio plieno įvairovė