Aktyviai besivystančiuose sektoriuose reikia dinamiškų partnerių

Didėjantis susisiekimo poreikis skatina oro transporto sektoriaus augimą. Orlaivių koncepcijų įvairovė ir ypač sudėtingos pavarų technologijos kuriamos siekiant užtikrinti atitiktį reikalavimams, kurie taikomi šiame novatoriškame ir sparčiai augančiame pramonės segmente. 

Kad 600 tonų sverianti mašina vos per kelias sekundes įsibėgėtų iki 260 km/h, reikia ekstremalios temperatūros ir milžiniško slėgio procesų, kurių metu medžiagose susidaro dideli įtempiai. 

Bendrovės „Deutsche Edelstahlwerke“ ir „Ugitech“, kurios per kelis dešimtmečius sukaupė pakankamai patirties ir technologinių žinių apie specialiosios paskirties plieno, naudojamo aviacijos pramonėje, gamybą, sukūrė šiam sektoriui naujoviškų medžiagų.  Taikant ESR (elektrošlakinio perlydymo) ir VAR (perlydymo vakuuminėje lankinėje krosnyje) technologijas įmanoma pasiekti reikiamą plieno grynumą.

Sertifikatai: Prancūzijos standartizacijos departamento aeronautikos ir kosmoso pramonės padalinys, NADCAP sertifikatas dėl terminio apdorojimo, EN 9100.