Į darnaus susisiekimo ateitį

Nuolat vystantis automobilių gamybos sektoriuje diegiamoms saugumo, aplinkos tausojimo ir patikimumo didinimo technologijoms auga specialiosios paskirties plieno, pasižyminčio geresnėmis mechaninėmis savybėmis, paklausa. Didžiausias iššūkis šiame masinės gamybos sektoriuje yra ekonomiškumas. 

Mūsų gamybos įmonės užtikrina produkcijos konkurencingumą ir kokybę.
Bendrovė Deutsche Edelstahlwerke yra pagrindinė tiekėja, aprūpinanti geriausius Europos automobilių gamintojus puikių eksploatacinių savybių plienu (švaistikliai, guoliai, vožtuvai)
Ugitech ir Steeltec siūlo didelį asortimentą gero apdirbamumo plieno produkcijos (UGIMA®, ETG®), skirtos variklių komponentams gaminti.
DEW ir Finkl / Sorel siūlo įrankių plieno asortimento produkciją, pavyzdžiui, „Thermodur“ ir FX, skirtą kalimo formoms, ir „Corroplast“, MDX, SF, skirtą plastiko formoms.
Bendrovė Ugitech yra didžiausia suvirinimo vielos (EXHAUST® F1), skirtos išmetimo sistemoms, tiekėja. 


Mūsų ilgalaikė patirtis šioje pramonės srityje atveria galimybę bendradarbiauti su pagrindiniais automobilių pramonės rinkos dalyviais visuose procesuose – nuo ankstyvojo etapo (bendros mokslinių tyrimų ir plėtros programos) iki pristatymo laiku į bet kurią gamyklą visame pasaulyje.