Energetikos pramonė

Pasaulio ekonomika nuolat auga ir naujos ekonominės jėgos kovoja dėl naujų išteklių. Tuo pačiu metu tampa vis sunkiau rasti naujų energijos šaltinių.
Dėl to Swiss Steel Group sukūrė specialių plieno produktų, skirtų naudoti nepalankiomis aplinkos sąlygomis. Šis plienas atitinka aukščiausius reikalavimus dėl stiprio, dėl saugumo ir dėl atsparumo dėvėjimuisi, ekstremaliai temperatūrai bei korozijai.

Dirbame įvairiausiose naftos ir dujų pramonės srityse sausumoje ir jūroje, o taip pat – įprastinių ir alternatyviųjų energijos šaltinių įsisavinimo sektoriuje. Tiekdami aukštųjų technologijų gaminius, pavyzdžiui, apsaugos nuo išsiveržimo įtaisus, gręžimo vamzdžius iš nemagnetinio plieno, plieną uolienų ardymo siurblių blokams ir forminę vielą smėlio migracijos prevencijos sistemoms, padedame vystyti efektyvią energijos gamybą ir išteklių gavybą. Iš mūsų produkcijos taip pat gaminamos sklendės, siurbliai, valdymo įtaisai, prietaisai ir filtrai, o taip pat ji naudojama atliekant užbaigtų sąrankų suvirinimo darbus.

Turime platų produkcijos asortimentą ir visą gamą sertifikatų (ISO 9001, TÜV PED 97/23/EB, TÜV W0/TRD 100, „Norsok“ MDS D47), todėl galime patenkinti šioje rinkoje dirbančių savo klientų reikalavimus.